Firma Altamax Sp. z o. o. jest ekskluzywnym dystrybutorem Generatorów mgły Defendertech- systemów bezpieczeństwa. Generatory mgły Defendertech są produkowane we Włoszech od 2009 roku. Nasz producent współpracuje z OSSIF (centrum badań bezpieczeństwa i przystępności).
Asortyment ochronnych generatorów mgły Defendertech jest najbardziej pełny i konkurencyjny, żeby zaspokoić potrzebę klienta ze względu na design i produktywność, z 3 podstawowymi opcjami do wyboru oraz z ponad 20 modelami generatorów mgły Defendertech (OPCJA PODSTAWOWA/ ETHERNET/ OPCJA Z SYGNALIZACJĄ ALARMOWĄ). Cała nasza oferta może być zintegrowana z dowolnym istniejącym panelem alarmowym zgodnie z normą UE CSN EN 50131-8.
Generatory mgły DEFENDERTECH są z powodzeniem stosowane we Włoszech, w Hiszpanii oraz w krajach Ameryki Południowej, aby zapobiec kradzieży sklepów jubilerskich, sklepów optycznych, gadżetów oraz automatów do gier, lombardów, aby chronić bankomaty i urządzenia do płatności na stacji benzynowej. .

Mgła ochronna Systemy alarmowy GENERATORY MGŁY ochronnej GENERATORY MGŁY dla systemów bezpieczeństwa

Generatory mgły dla systemów bezpieczeństwa

Dowolny system alarmowy nie zapewnia 100% bezpieczeństwa, ponieważ alarm ogranicza się tylko wiadomośćią o włamaniu. Gdy system ochrony jest wyzwalany firma otrzymuje komunikat i pojawia się na miejscu napadu za 5-15 minut. Problem polega na tym, że dobrze zorganizowane złodzieje w ciągu 2,5-3 min. w stanie wykonać napad, zwłaszcza, jeśli twój biznes to sprzedaż bardzo lekkich i drogich produktów, takich jak sklepy jubilerskie, elektronika, telefony, optyka.

Altamax Sp. z o. o. oferuje na polskim rynku produkty DEFENDERTECH , ponieważ z punktu widzenia analizy na podstawie specyfikacji urządzenia Defendertech stoi na jeden krok wyżej produktów konkurencji.
1. W generatorach mgły zainstalowany monolityczny element grzewczy z odlewu aluminium, z gwarancją 5 lat, który nigdy się nie skończy, wtedy jak w generatorach innych producentów - kocioł spawany z aluminiowych elementów
2. Nasze generatory wykorzystują ciecz na bazie glikolu propylenowego, a nie system cylindrów z glikolem etylenowym pod ciśnieniem.
3. Generatory mgły Defendertech są jedynymi, które mają elektroniczny system sterowania fałszywymi alarmami, co pozwala znacznie zaoszczędzić koszty operacyjne. Wszystkie bloki sterowania sygnalizacji okresowo zrzucają wyjściowe porty (Reset) reset wysyła impuls do generatora i który, jeśli nie jest on wyposażony w elektroniczny filtrem, działa bez potrzeby.
4. Defendertech produkuje tylko profesjonalne produkty.

PODSTAWOWE WŁAŚCIWOŚCI GENERATORÓW MGŁY:
 • Patent na produkt (2 lata gwarancji), dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować sprzęt do pracy w 12 minut;
 • Protokół komunikacyjny OPEN ETHERNET jest interfejsowy i programowalny z dowolną platformą centralizacyjną;
 • Oprogramowanie lokalnej i zdalnej sieci dla pełnej kontroli urządzeń zainstalowanych w Lan Network z komendami zdalnymi, ponad 1.000 wpisów dla każdego urządzenia;
 • Możliwość jednoczesnego rozprowadzenia dymu w dwóch przyległych pomieszczeniach za pomocą dodatkowych urządzeń i przy użyciu tylko jednego generatora;
 • Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego sprzętu do montażu na ścianie
 • Różne poziomy ochrony przed przypadkowym zadziałaniem
 • Na dzień dzisiejszy Defendertech jest jedynym producentem instalującym filtry elektroniczne w generatorze mgły dla fałszywych alarmów. Elektroniczne sterowanie fałszywymi alarmami zapobiega powstawaniu mgły i przy każdym blędnym alarmie nie będzie wykorzystywany płyn dla stworzenia mgły;
 • Obszar pokrycia 415 m³ (mały), 830 m³ (średni), 1660 m³ (duży), dla każdej linii produkcyjnej;
 • W przypadku wyłączenia zasilania w ciągu 1 godziny, system będzie działał przez 60 sekund z pełną blokadą widoczności (naturalna zadziałanie)
 • Gęsta i trwała mgła ochronna
 • NIEZAWODNOŚĆ
 • Ciecz i mgła NIE SĄ ŁATWOPALNE, zbiornik NIGDY NIE WYBUCHNIE, nie ma terminu ważności
 • Doładowywanie płynów z wbudowanym standardowym cylindrem (glikolem polipropylenowym do wykorzystania w farmacji, wytworzony płyn jest certyfikowany;
 • Mgła, tworzona przez DEFENDERTECH JEST ABSOLUTNIE BEZPIECZNA, nie jest szkodliwa dla zdrowia i nie wyrządzi szkody obiektom.
 • Podczas zamówienia możliwość wyboru koloru urządzenia (biały, srebrny, złoty, antracyt).

Stworzony płyn jest certyfikowany przez Centrum Toksykologiczne Laboratorium Uniwersytetu w Pavii jako całkowicie bezpieczny i nieszkodliwy.